Michaela Shiffrinová prežíva stratu

Milovaný otec známej lyžiarky už svoju dcéru po víťaznom zjazde neobijme. Bolestnú stratu oznámila na svojich sociálnych sieťach Michaela Shiffrinová. V tejto sezóne už asi nebude pretekať.

Michaela Shiffrinová sa narodila 13.3.1995 v Americkom štáte Colorado. Svetoznáma lyžiarka, ktorá sa špecializuje na točivé disciplíny, sa stala niekoľkonásobnou víťazkou Svetového pohára a vyhráva aj na olympiádach. A to všetko s podporou milovaných rodičov. V súčasnosti ju však bude z tribún podporovať už len jej matka. Otec jej však určite bude pri každom zjazde držať prsty a kývať „zhora“.

Otázne teraz je, či bude Shiffrinová pokračovať v tohtoročnej sezóne, v ktorej sa bodovo drží na vrchole. Otec jej totiž zomrel náhle, pravdepodobne nešťastnou náhodou. Podľa niektorých informácií mohol tragédiu zapríčiniť pád zo strechy. Takýto náhly odchod býva pre pozostalých najťažší. Preto sa začalo diskutovať či bude Michaela jazdiť ďalej. Jej najnovšie stanovisko však hovorí o tom, že pravdepodobne sezónu ukončí predčasne alebo sa k lyžovaniu vráti o niečo neskôr aj napriek tomu, že stratí bodové vedenie. Nik jej to však nemôže vyčítať – takúto stratu musí každý najskôr „rozchodiť“. Navyše aj jej matka a rodina momentálne potrebujú jej podporu. Preto Michaele aj jej rodine prajeme veľa síl do najbližších dní a budeme sa tešiť, keď sa opäť vráti na svahy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *