Ako premeniť aj bežnú prechádzku do zábavného zážitku? Toto sú akčné kamery

Ak neviete, čo sú to akčné kamery, prichádzate o vysokokvalitné zábery natočené len s malou kamerou. Akčné kamery sa v posledných rokoch stávajú čoraz obľúbenejšími vďaka svojim kompaktným rozmerom a schopnosti zachytiť zábery v extrémnych podmienkach. Ak sa v lete plánujete potápať, akčná kamera pripevnená na vašom čele poskytne krásny obraz pod vodou. Čoho sú ešte schopné? Táto prelomová technológia nikdy nebola dostupnejšia!

Čo je Osmo Action?

Akčné kamery DJI disponujú touto technológiou, ktorá dokáže zachytiť zábery v 4K a urobiť až 60 snímok za sekundu. Možnosťou sú taktiež zábery v 1080p a 240 snímok za sekundu. Akčné kamery obsahujú prednú obrazovku, ktorá uľahčuje komponovanie záberov pri nahrávaní seba samého. Osmo Action má robustný dizajn a je vodotesný až do 11 metrov. Potápanie sa v mori či priezračnom jazere bude na videu vyzerať lepšie ako v realite!

Všetky uhly pohľadu

Akčné kamery Insta360 prichádzajú s modulárnym dizajnom, ktorý umožňuje používateľom vymieňať rôzne moduly kamier podľa potrieb. Napríklad model ONE R dokáže zachytiť 4K video rýchlosťou až 60 snímok za sekundu, zatiaľ čo ONE X2 dokáže zachytiť 5,7K video rýchlosťou až 30 snímok za sekundu. Jednou z kľúčových funkcií kamier Insta360 je ich schopnosť zachytiť 360-stupňové video. Osmo Action od DJI túto funkciu neponúka.

Tak ktorú?

Čo majú obe značky akčných kamier spoločné? DJI aj Insta360 ponúkajú vysokokvalitné akčné kamery s rôznymi funkciami a schopnosťami, aby vyhovovali rôznym potrebám. Zaujímavosťou sú zábavné kombinácie, ktoré môžete s týmito produktami robiť. Vďaka DJI dronu a Insta360 pripevnenom na drone, vaše zábery dostanú nový rozmer. Pripravený vyskúšať svet moderných akčných kamier?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *